مقالات آموزشی

بهترین ویژگی های جدید اینستاگرام که باید استفاده کنید

بهترین ویژگی های جدید اینستاگرام

از طریق بهترین ویژگی های جدید اینستاگرام اگر تمایل دارید در مرکز توجه قرار بگیرید، باید در اینستاگرام محبوب شوید. بله، درست شنیدید! از محبوب ترین مارک های جهان گرفته تا افراد سرگرم کننده، تقریباً همه از Instagram برای جلب توجه بیشتر استفاده می کنند. با توجه به جذابیت بالا و تأثیرگذاری چشمگیر، این برنامه به اشتراک گذاری عکس و فیلم به سرعت یک پلت فرم برای بازاریابی است.

اگر فکر می کنید کمپین خود را تقویت کنید یا به سادگی تجربه کاربری خود را افزایش دهید، از بهترین ویژگی های جدید اینستاگرام که در سال 2020 مورد توجه بسیاری قرار می گیرند، نهایت استفاده را ببرید.

بهترین ویژگی های جدید اینستاگرام (به روز شده در نوامبر 2020)

این برنامه متعلق به فیس بوک که با رقابت سخت TikTok و Snapchat روبرو شده است، به نظر می رسد سنگینی برای جلو ماندن در مسابقه باقی نگذاشته است. افزودن حلقه های اینستاگرام و مجموعه ای از ویژگی های جدید نقشی حیاتی در غرق نگه داشتن کاربران دارد. این موارد خوب جدید همچنین در افزایش تجربه کاربر بسیار کمک می کنند.

بنابراین، بدون هیچ زحمتی بیشتر، بیایید  بهترین ویژگی های جدید Instagram را که باید در سال 2020 استفاده کنید، بررسی کنید.

 

 

خبرهای جدید در اینستاگرام چیست؟ چندین ویژگی جدید در اینستاگرام وجود دارد و همه آنها را در زیر تنظیم کرده ایم. برای اینکه به طور خلاصه درباره ویژگی ها صحبت کنید، شما دارای Instagram Reels ، Vanish Mode ، New Fonts ، Collage in Stories و موارد دیگر هستید. من به شما توصیه می کنم برای یافتن بهترین توابع و ویژگی های اینستاگرام، از لیست استفاده کنید.

بهترین ویژگی های جدید اینستاگرام برای بازاریابان

طیف وسیعی از ویژگی های اینستاگرام برای مشاغل، بازاریابان و اینفلوئنسرها وجود دارد. به نظر می رسد این شرکت برای کسب درآمد بیشتر در سیستم عامل خود دو برابر شده است. برخی از ویژگی های جدید اینستاگرام Checkout، خرید اینستاگرام، برچسب های سفارش غذا، پوشاک و کارت های هدیه است.

بهترین ویژگی های جدید اینستاگرام در سال2020

1. حلقه های اینستاگرام

در حالی که TiKTok در سراسر جهان مورد موشکافی قرار گرفت، فیس بوک هیچ وقت را تلف نکرد و Reels را در اینستاگرام اعلام کرد، یک کلون TikTok در بسیاری از کشورها. Instagram Reels بسیار شبیه TikTok است که در آن می توانید فیلم های کوتاه با موسیقی پس زمینه ایجاد کنید، جلوه های AR را اعمال کنید و فیلم های خنده دار بسازید. شما می توانید مقایسه ما بین Instagram Reels vs TikTok را از مقاله پیوند داده شده ما بخوانید

Instagram Reels در حال حاضر در بیش از 60 منطقه موجود است و می توانید از طریق تب Explore به آن دسترسی داشته باشید. جدا از آن، برخی از کاربران همچنین به روزرسانی شده اند که برگه Explore با Reels جایگزین شده است. بنابراین اگر می خواهید فیلم های کوتاه دلخواه خود را ایجاد کنید، Reels شما را پوشش داده است.

2. حالت ناپدید شدن

یکی از ویژگی های جدید در اینستاگرام حالت Vanish است. این شبیه پیام های ناپدید شدن در تلگرام و ویژگی خود، تخریب در Gmail است. با روشن شدن حالت Vanish، پیام های دیده شده پس از بستن چت ناپدید می شوند. برای فعال کردن حالت Vanish، گپی را باز کنید و به سمت بالا بکشید. اکنون وارد حالت Vanish می شوید.

بخاطر داشته باشید، گرچه این ویژگی برای مکالمه بسیار خصوصی بسیار مناسب است، اما رمزگذاری شده از انتها به انتها نیست. بعلاوه که ویژگی های اینستاگرام برای بازاریابان طیف وسیعی از ویژگی های اینستاگرام برای مشاغل، بازاریابان و اینفلوئنسرها وجود دارد.

 

 

3. قلم های جدید

پس از ماه ها تحریک فونت های جدید در اینستاگرام، این شرکت سرانجام آن را به دو برنامه اندروید و iOS اضافه کرده است. شما در کل نه قلم دارید و بعضی از آنها واقعا جالب به نظر می رسند. همچنین یک قلم وجود دارد که به طرز شگفت انگیزی شبیه کمیک های بدون طنز است، که تصور می کنم خیلی ها آن را دوست ندارند، اما بله شما این گزینه را دارید.

بنابراین کافیست پیش بروید و استوری ها را اضافه کنید تا فونت های جدید را در اینستاگرام پیدا کنید.

4. Instagram DM 

ادغام مسنجر فیس بوک در تلاش برای متحد کردن خدمات خود، فیس بوک تصمیم گرفته است Instagram Direct Message و Facebook Messenger را ادغام کند. شما می توانید در اینستاگرام با افراد مختلف در سرویس های فیس بوک گپ بزنید. با این حال، حداقل در حال حاضر، ادغام اجباری نیست. بهترین ویژگی های جدید اینستاگرام در سال 2020 می توانید هر دو سرویس را ادغام نکنید.

اگر در اکوسیستم فیس بوک عمیق هستید، این ادغام برای ارتباط با افراد فقط از طریق یک برنامه مفید است. جدا از آن، ادغام جدید گزینه های مختلفی را برای واکنش در هنگام مکالمه به همراه دارد. برای به روزرسانی Instagram DM خود، می توانید یک کادر گفتگوی Messenger در بالای صفحه DM در Instagram پیدا کنید.

5. طرح بندی اینستاگرام

اکنون می توانید بیش از یک تصویر را در Stories وارد کنید. برای من، این یکی از بهترین ویژگی های جدید اینستاگرام است. حداکثر می توانید شش عکس را به ترتیب و ترتیب مختلف انتخاب کنید. فقط به برگه Stories بروید و در اینجا روی “طرح بندی” در سمت راست یا چپ ضربه بزنید. اکنون می توانید نوع کولاژ را انتخاب کرده و تصاویر را فوراً اضافه کنید. نیازی به استفاده از برنامه Layout جداگانه از Instagram نیست.

بهترین ویژگی های جدید اینستاگرام در سال 2020، مرور پست ها با دوستان از جمله بهترین ویژگی های جدید در اینستاگرام، امکان مرور پست ها با دوستان خود در هنگام تماس ویدیویی است. بسیار شبیه به ویژگی اشتراک صفحه در مسنجر است اما فقط به پست های اینستاگرام محدود می شود.

اساساً شما و شریک زندگی خود می توانید با هم مرور اینستاگرام را انجام دهیم. این شگفت انگیز است، درست است؟ برای دسترسی به این ویژگی، از طریق تماس تصویری با یک مخاطب در Instagram ارتباط برقرار کرده و روی “Media” در فهرست پایین ضربه بزنید. بهترین ویژگی های جدید اینستاگرام در سال2020

 

7. نقشه داستانها

اگر مرتباً از Stories در اینستاگرام استفاده می کنید، خبرهای خوبی برای شما وجود دارد. اکنون می توانید تمام داستان های خود را به صورت نقشه و تقویم مشاهده کنید. اینستاگرام از مکان برچسب گذاری شده شما برای سنجاق کردن عکس های شما روی نقشه استفاده می کند و یک نقشه تعاملی را به شما نشان می دهد.

جدا از آن، شما همچنین می توانید تمام داستان های خود را در یک تقویم ماهانه پیدا کنید. هر دو گزینه را می توانید در قسمت Profile Your -> menu Hamburger -> Archive پیدا کنید.

8. اتاق اینستاگرام ایجاد کنید

پس از ادغام Messenger-Instagram DM، اکنون می توانید اتاق ها را در اینستاگرام ایجاد کنید. شما می توانید در یک اتاق 50 نفر را میزبانی کنید که بسیار شگفت انگیز است. برای یافتن ویژگی، به صفحه DM بروید و روی نماد ویدیو در بالا ضربه بزنید. در اینجا، روی “ایجاد یک اتاق” ضربه بزنید و شرکت کنندگان را انتخاب کنید. اکنون یک اتاق خصوصی دارید که می توانید آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

9. افراد را محدود کنید

اینستاگرام ویژگی جدیدی به نام محدود کردن را به ارمغان آورده است که باید به مردم کمک کند تا از تعامل در اینستاگرام از مزاحمت ها جلوگیری کنند. این فرد را مسدود نمی کند، بلکه به راحتی کاربر را ممنوع می کند. بهترین ویژگی های جدید اینستاگرام در سال 2020 از فعالیت آنها هشدار داده نخواهید شد و از جدول زمانی، داستان ها و همه جای اینستاگرام پنهان خواهد ماند.

از مقاله پیوند داده شده ما می توانید درباره ویژگی محدود کردن اینستاگرام اطلاعات بیشتری کسب کنید. من می گویم، این یکی از بهترین ویژگی های جدید اینستاگرام است و شما باید از آن استفاده کنید.

 

 

10. برس پاک کن

در حالی که برس پاک کن چیز جدیدی نیست، اما بسیاری نمی دانند که یک ابزار مخفی از برس پاک کن در Stories وجود دارد. با استفاده از برس پاک کن می توانید چند تصویر باحال ایجاد کنید. فقط یک تصویر را در Stories انتخاب کنید و روی ابزار طراحی ضربه بزنید. بعد از آن، روی تصویر ضربه بزنید و نگه دارید تا صفحه کاملاً با رنگ سفید پر شود.

در مرحله بعد، از منوی پایین رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. در آخر، برس پاک کن را انتخاب کنید و آن را بر روی صفحه پاک کنید تا قسمت خاصی از تصویر مشخص شود. به این ترتیب می توانید تصویر خود را به هنر رسانه های اجتماعی تبدیل کنید.

11. جلوه صفحه سبز

اینستاگرام جلوه جدیدی را به ارمغان آورده است که در آن می توانید یک صفحه سبز به پس زمینه خود اضافه کنید. بسیار خوب به نظر می رسد و شناخت چهره را به خوبی انجام می دهد. شما می توانید جلوه صفحه سبز را هم در Stories و هم در Instagram Reels اضافه کنید. فقط “جلوه ها” را انتخاب کنید و به آخرین دکمه جستجو بروید. در اینجا، “سبز” را جستجو کنید و جلوه صفحه سبز را پیدا خواهید کرد. به جلو برو و آن را امتحان کنید.

12. راهنماهای اینستاگرام Guides

ویژگی جدیدی در اینستاگرام است که به سازندگان امکان می دهد محتوای سرپرستی شده را به صورت اسکرول به اشتراک بگذارند. بسیار شبیه به یک پست کوتاه متوسط ​​یا یک پست وبلاگ است. به عنوان یک کاربر، این محتویات تنظیم شده را در زیر برگه راهنماها در صفحه سازنده پیدا خواهید کرد.

13. نشان های اینستاگرام

نشان های اینستاگرام راهی جدید برای حمایت از خالق مورد علاقه خود است. در حین پخش زنده ویدئویی، می توانید نشان را با قیمت 0.99 دلار خریداری کنید و یک نماد قلب در کنار نام شما در قسمت نظرات ظاهر می شود.

14. برچسب های جدید

عکس سلفی، شمارش معکوس و سوال و اهدا. ثابت شده است استیکرهای اینستاگرام چه برای مارک ها و چه برای کاربران عادی یک ضربه بزرگ است و حدس بزنید، برنامه شبکه های اجتماعی یک بار دیگر سه برچسب جالب به لیست از قبل غنی خود اضافه کرده است: سلفی ، شمارش معکوس ، سوال و اهدا.

در ابتدا، برچسب Selfie به شما امکان می دهد بالای یک تصویر در Stories سلفی بگیرید. همچنین می توانید یک بومرنگ سلفی ایجاد کنید و جلوه های دوربین emoji را به سلفی خود اضافه کنید و رنگ پس زمینه را تغییر دهید. برای استفاده از این ویژگی، صفحه Stories را به سمت بالا بکشید و روی نماد دوربین ضربه بزنید.

صحبت در مورد برچسب شمارش معکوس، به نظر می رسد هزینه های ایجاد سرخوشی و اطمینان از پیروان شما برای یک رویداد آینده بسیار خوب است. بنابراین، دفعه بعدی که می خواهید کل جامعه اینستاگرام وارد حالت انتظار برای رویداد یا مهمانی مورد انتظار خود شوند، فراموش نکنید که به آن ضربه بزنید. علاوه بر این، می توان شمارش معکوس را برای تسریع در ثبت نام و هدایت فروش نیز مشخص کرد.

برچسب شمارش معکوس اینستاگرام در مورد برچسب سوال، هنگامی که می خواهید سوال خاصی را از پیروان خود بپرسید و مناسب ترین پاسخ را بگیرید، بسیار مفید خواهد بود. همچنین می توانید آن را برای زمان هایی ذخیره کنید که می خواهید درباره هر کمپین یا استراتژی کمی بازخورد ساده تری داشته باشید.

برچسب سوالات اینستاگرام در مورد برچسب اهدا، این خود توضیحی است. می توانید با استفاده از آن از طرفداران خود بخواهید مبلغی را برای هدفی نجیب اهدا کنند. تمام پول جمع شده مستقیماً به خیریه می رود. فقط با ضربه زدن روی برچسب می توانید کلیه وجوه را با نام کاربری و مبلغ پیگیری کنید. شروع کار بسیار ساده است.

توجه داشته باشید که برچسب اهدایی در حال حاضر فقط در ایالات متحده موجود است.

.استیکر اهدای اینستاگرام توجه برچسب شمارش معکوس هنوز در همه کشورها و مناطق پخش نشده است. اگر آن را دریافت نکردید، سعی کنید Instagram را در دستگاه خود به روز کنید. اگر این برچسب حتی بعد از به روزرسانی ظاهر نشد، منتظر باشید تا این ویژگی به منطقه شما برسد.

15. اشتراک مجدد و تبلیغ داستانهای اینستاگرام

آیا می دانید اکنون می توانید استوری اینستاگرام را دوباره به اشتراک بگذارید؟ خوب ، هر زمان کسی  شما را در پستی ذکر یا برچسب گذاری کند، شما اعلانی به همراه پیوند برای افزودن پست به داستان خود دریافت خواهید کرد. به خاطر داشته باشید، باید 24 ساعت دیگر اینستاگرام را دوباره پست کنید زیرا پیوند منقضی می شود و پس از انقضا 24 ساعت معتبر نخواهد بود.

استوری اینستاگرام را تبلیغ کنید یکی دیگر از موارد قابل توجه دیگر در اینستاگرام، گزینه تبلیغ داستان شماست. اکنون نیازی به انجام روش های دوربرگردان برای انجام کار نیست زیرا برنامه کار را بسیار آسان کرده است. بنابراین، هر زمان که می خواهید پست خود را تقویت کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که فقط سه نقطه را بزنید و در منو Promote را انتخاب کنید. بعد از آن، مثل همیشه تجارت است.

16. در زیرنویس اینستاگرام خود فضای پاراگراف اضافه کنید

خوب، این یکی از ویژگی های چشم نواز نیست. اما اگر شما کمی بیشتر بدنبال آزادی بیان خود بودید، می توانست مورد پسند شما باشد. برنامه شبکه های اجتماعی اکنون به شما امکان می دهد فضای پاراگراف را به عنوان خود اضافه کنید. بنابراین، دفعه بعد که در حال نوشتن زیرنویس اینستاگرام خود هستید، به دنبال دکمه بازگشت صفحه کلید نرم افزار خود بروید و آن را بزنید تا فضای پاراگراف اضافه شود.

این به صورت شهودی کار می کند و فقط ممکن است به بیان کلمات شما یا برای آن مطلب کم بیشتر بیان شود که به صورت واضح بیان شود.

 

 

17. حالت ایجاد کاملاً جدید

درست از لحظه ای که به این حالت ایجاد کاملاً جدید برخورد کردم، هر بیت آن را دوست دارم. و شرط می بندم شما هم دوست دارید در این کار شرکت کنید. در این حالت ایجاد، نیازی به بارگذاری عکس یا فیلم ندارید. در عوض، شما باید از تمام ابزارهای خوب مانند برچسب های جذاب، متن چشم نواز و ابزار طراحی برای بیان احساس خود استفاده کنید. حالت ایجاد کنید.

برای فراخوانی آن، کافیست با ضربه زدن روی نماد دوربین در بالا سمت چپ یا کشیدن انگشت به سمت چپ از لبه سمت راست صفحه، به دوربین درون اینستاگرام دسترسی پیدا کنید. سپس، به دنبال گزینه “Type” در زیر دکمه Shutter بگردید و آن را انتخاب کنید. پس از آن، روی صفحه ضربه بزنید تا پیامی وارد کنید. در مرحله بعدی، شما تعداد زیادی برچسب و ابزار طراحی مفید دارید تا عناصر جالب تری را به خلاقیت خود اضافه کنید.

به هر حال اگر به دنبال ایجاد فیلم های عالی برای اینستاگرام خود هستید، باید بهترین مقاله ویرایشگر فیلم اینستاگرام ما را بررسی کنید.

 

18. خرید مستقیم از خالقان خود

بسیاری از ما ستاره های مشهور و همچنین تأثیرگذارهای معروف را دنبال می کنیم و دوست داریم چیزهایی را که آنها توصیه می کنند خریداری کنیم. اینستاگرام سعی کرده است این روند قدیمی را نقد کند و به چهره های عمومی، خالقان، ورزشکاران، ناشران و هنرمندان اجازه دهد محصولات تبلیغی خود را برچسب گذاری کنند.

در نتیجه، کاربران می توانند آن محصولات را از داخل برنامه خریداری کنند. از سازندگان خود خرید کنید خوب، این ویژگی جدید باعث شده است تا فروشندگان کاملاً مارک های مورد تأیید را تحت تأثیر قرار دهند. هم از نظر کاربر و هم از نظر کسب و کار، آن را یک ارزش افزوده و به موقع می دانم. اگر علاقه مند به بازاریابی هستید، بیشترین بهره را از آن ببرید تا فروش زیادی را تحریک کنید.

19. پیگیری فعالیت

بنابراین، شما فکر می کنید که بیش از حد از اینستاگرام استفاده می کنید و می خواهید مدت زمانی را که با استفاده از این برنامه می گذرانید پیگیری کنید؟ خوب، ویژگی ردیابی فعالیت داخلی می تواند برای ردیابی استفاده از این برنامه در دستگاه شما بسیار مفید باشد. پیگیری فعالیت اینستاگرام می توانید از میانگین زمانی که روزانه با استفاده از Instagram در دستگاه خود در هفته گذشته صرف کرده اید، مطلع شوید.

علاوه بر این، یک گزینه برای تنظیم یک یادآوری نیز وجود دارد تا برنامه پس از رسیدن به آستانه بتواند به شما هشدار دهد. برای کاهش استفاده غیرضروری یا خلاص شدن از شر اعتیاد به برنامه برای همیشه از آن استفاده کنید. برای بررسی فعالیت خود، اینستاگرام را باز کنید.  روی نماد نمایه در پایین ضربه بزنید و سپس روی دکمه منو در بالا سمت راست ضربه بزنید. اکنون، فعالیت خود را انتخاب کنید. در صفحه بعد، باید هفته گذشته هفته خود را در اینستاگرام ببینید.

 

 

20. QR Code (نامتگ سابق)

QR Code یکی از قابل توجه ترین ویژگی هایی است که به تازگی وارد اینستاگرام شده است. کاری که اساساً انجام می دهد این است که به شما امکان می دهد نه تنها برچسب نام خود را ایجاد و سفارشی کنید بلکه برچسب نام دیگران را نیز اسکن کنید تا به راحتی حساب های جدید را پیدا کرده و آنها را دنبال کنید. برای شروع، اینستاگرام را روی دستگاه خود روشن کنید و برگه نمایه را در پایین فشار دهید. سپس، روی دکمه منو در بالا سمت راست ضربه بزنید و روی QR Code ضربه بزنید.

اکنون، اگر می خواهید کد QR خود را سفارشی کنید، روی هر نقطه از صفحه ضربه بزنید یا دکمه را در مرکز بالا بکشید تا چندین طرح مانند رنگ، سلفی، شکلک و موارد دیگر را انتخاب کنید. بعد از اینکه یک مورد خوب درست کردید، می توانید روی دکمه اشتراک گذاری در بالا سمت راست ضربه بزنید و رسانه مورد نظر را برای به اشتراک گذاشتن آن با دوستان خود انتخاب کنید.

همچنین گزینه ای برای اسکن کد QR وجود دارد. روی آن ضربه بزنید و سپس دوربین دستگاه را روی کد قرار دهید تا اسکن شود.

21. پست ها را در چندین حساب مدیریت کنید

اگر چندین حساب کاربری در اینستاگرام اجرا می کنید، این نکته به طور ایده آل می تواند در نیازهای شما قرار بگیرد. هنگام به اشتراک گذاری هر پست جدید، می توانید بطور همزمان آن را در چندین حساب Insta منفجر کنید. در آخرین صفحه ای که گزینه اشتراک گذاری پست در فیس بوک، توییتر و Tumblr را دریافت می کنید، گزینه روشن کردن ضامن برای حساب های دیگر نیز وجود دارد.

به سادگی سوئیچ های موجود در کنار حساب های اینستاگرام را روی وضعیت ON تنظیم کنید و سپس به طور همزمان پست ها را در همه جا به اشتراک بگذارید و چندین اینستاگرام را مدیریت کنید.

 

 

22. کاهش استفاده از داده تلفن همراه (فقط برای Android موجود است)

این یکی در درجه اول برای افرادی طراحی شده است که غالباً داده های سلولی خود را قبل از پایان مهلت قانونی تمام می کنند. اگر شما هم از این دست کاربران هستید، از این ویژگی مفید بهره ببرید. آنچه که اساساً انجام می دهد این است که با اجازه استفاده از محدود کردن بارگیری رسانه های Hi-Res فقط در Wi-Fi، از خوردن داده های تلفن همراه شما با وضوح بالا جلوگیری می کند. توجه داشته باشید که این ویژگی فقط برای کاربران Android در دسترس است.

برای انجام این کار، Instagram را در دستگاه Android خود باز کنید و نماد نمایه را در پایین سمت راست فشار دهید. اکنون، بر روی دکمه منو در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات بروید. حساب را انتخاب کنید،  استفاده از داده تلفن همراه. بعد، مطمئن شوید که سوییچ Data Saver روشن است. سپس، روی رسانه با وضوح بالا ضربه بزنید و “هرگز” یا “فقط Wi-Fi” را انتخاب کنید.

23. فیلتر داستانهای اینستاگرام خود را ایجاد کنید (به زودی راه اندازی می شود)

حتی اگر اینستاگرام دارای فیلترهای جذابی باشد، آنها نمی توانند مطابق صورتحساب همه باشند. و در هر صورت، شما همیشه می خواهید برخی از فیلترهای خارج از جعبه را داشته باشید تا استوری های اینستاگرام خود را تزئین کنید، خبرهای خوبی برای شما وجود دارد. Spark AR Studio در کنفرانس F8 امسال، فیس بوک اعلام کرد که به زودی همه می توانند داستان های اینستاگرام خود را بسازند.

قبل از اینکه از این سوال بپرسید که چطور ممکن است، اجازه دهید به شما بگویم که غول شبکه های اجتماعی تصمیم گرفته است Spark AR Studio را که نرم افزاری است که طراحان و مارک ها از آن برای ایجاد فیلترهای منحصر به فرد استفاده می کنند، برای همه استفاده کنند. اگر با باد بروید، فقط زمان لازم است که برای همیشه در اینستاگرام قرار بگیرد.

در همین حال، اگر دوست دارید بسیاری از فیلترها و جلوه های ویژه را امتحان کنید، توصیه می کنم بهترین مقاله های مربوط به فیلترهای اینستاگرام را که گزینه های زیادی برای یافتن و استفاده از فیلترهای جدید در اختیار شما قرار می دهد، بخوانید.

 

سوالات متداول پرسش:

چگونه ویژگی های جدیدی در اینستاگرام دریافت می کنید؟

اگر یک ویژگی در Instagram به آرامی در حال گسترش است، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید آن را زودهنگام بدست آورید زیرا انتخاب تصادفی است. با این حال، با ثبت نام در برنامه بتا می توانید شانس خود را افزایش دهید. کافیست اینستاگرام را در Play Store باز کرده و روی “به Beta Join” ضربه بزنید. در iOS، برای پیوستن به نسخه بتا در برنامه TestFlight به پیوند دعوت احتیاج دارید.

 آیا اینستاگرام در سال 2020 خاموش می شود؟

خیر، هیچ گزارشی از خاموش شدن اینستاگرام در سال 2020 یا در آینده نزدیک گزارش نشده است. در واقع، اینستاگرام گسترده است و ویژگی های جدید به طور منظم به آن اضافه می شوند.

  چگونه فیلترهای جدید را در سال 2020 در اینستاگرام دریافت می کنید؟

برای دریافت فیلترهای جدید در اینستاگرام، عکسی را به عنوان پست انتخاب کنید و روی “بعدی” ضربه بزنید. در صفحه «فیلترها» صفحه را به سمت راست بکشید و به انتها بروید. در اینجا، بر روی “مدیریت” ضربه بزنید و بسیاری از فیلترهای جدید را پیدا می کنید که فعال نیستند. بنابراین پیش بروید و افراد را قادر به دریافت فیلترهای جدید در اینستاگرام کنید.

 محبوب ترین فیلتر در اینستاگرام کدام است؟

طبق یک مطالعه، Clarendon محبوب ترین فیلتر در اینستاگرام است.

 چگونه فیلترهای AR را در اینستاگرام دریافت کنم؟

برای دریافت فیلترهای AR در اینستاگرام، به Stories بروید و در کنار فیلترهای AR به سمت چپ بروید. در پایان، دکمه جستجو را پیدا خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید و اکنون می توانید هزاران فیلتر AR را مرور کنید. از اینجا می توانید انتخاب فیلترهای AR خود را در اینستاگرام اضافه کنید. از ویژگی های جدید اینستاگرام بیشترین بهره را ببرید.

همانطور که سرانجام داغترین و جدیدترین ویژگی های اینستاگرام را به دست گرفتید، بیشترین بهره را از آنها ببرید تا علاوه بر افزایش جذابیت کلی اینستاگرام، تجربه شما را نیز ارتقا بخشد. از آنجا که برنامه هر از چند گاهی به افزودن سنگهای قیمتی جدید ادامه می دهد، با ما در ارتباط باشید زیرا ما به شما کمک خواهیم کرد تا در زمان پخش آنها به شما کمک کند تا در جریان باشید.

به هر حال، ویژگی های جدید مورد علاقه اینستاگرام خود را در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید. برچسب ها اینستاگرام پاسخ دهید نظر شما اسم شما ایمیل شما 1 میلیون 243.3K 211.4K 2.1 میلیون ما استخدام می کنیم.ممکنه خوشت بیاد اخبار Facebook حالت Vanish را در اینستاگرام و مسنجر راه اندازی می کند.

اخبار اینستاگرام صفحه اصلی جدیدی را با تمرکز بر حلقه ها و خرید معرفی می کند اخبار اینستاگرام برای حذف “اطلاعات اخیر” از صفحات هشتگ برای کاهش اطلاعات غلط اخبار اینستاگرام مدت زمان پخش جریانی مستقیم را به 4 ساعت افزایش می دهد و آرشیو زنده را اضافه می کند اخبار ایرلند در حال بررسی اینستاگرام در زمینه دستکاری اطلاعات شخصی کودکان است محتوای شریک ویرایشگر ویدئو VITA: فیلم ها را در iPhone و Android به صورت رایگان ویرایش کنید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *